Úvodní stránka » Ceník reklamy

Soutěž pro maturanty

Jeďte s třídou zadarmo na vodu!

Máte maturitní ples ve školním roce 2014/2015? Registrujte ho na maturak.cz, nahrajte selfie fotku celé třídy a můžete vyhrát lodě a vybavení pro sjezd řeky, sud piva a další skvělé ceny. Fotky budeme sdílet na Facebooku a ta, která v průběhu soutěže získá nejvíc „like“, vyhrává. Soutěž probíhá od 1.7.2014 do 31.1.2015.

Jak hrát?

Je to hračka:

 1. Zaregistruj se zde. /*
 2. Založ ples na maturak.cz a vyplň info o plesu. -registrace plesu zde /*
 3. Nahraj soutěžní selfie fotku celé třídy jako hlavní fotku plesu.
 4. V políčku “pozvat kamaráda” vyplň “soutez@maturak.cz” a klikni na “pozvat”.
 5. My fotku vložíme na facebookovou stránku Maturanti 2015 a označíme váš ples.
 6. Označ své spolužáky a sbírej mezi kamarády co nejvíc “like” pro vaši fotku.
 7. Foto které bude mít 31.1.2014 v 15:00 nejvíc like vyhrává první místo, druhý největší počet získává druhé místo a třetí největší počet získává třetí místo.

/* pokud jste zaregistrováni či máte založený ples tak pokračujte v dalším bodě.

Podmínky a pravidla soutěže

 1. Soutěž „Nahrajte společnou selfie fotku a vyhrajte lodě a pivo pro celou třídu!“ (dále jen soutěž) je určena výhradně pro studenty středních škol, kteří budou mít maturitní ples ve školním roce 2014/2015, a při konci školního roku 2014/2015 bude jejich věk alespoň 18 let. Cílem soutěže je odměnit maturanty za registraci na portálu maturak.cz a sdílet jejich společné selfie foto (dále jen fotografie) na portálu maturak.cz a sociální síti Facebook. Tři nejlépe hodnocené fotografie vyhrávají ceny určené pro celou třídu. Výhry jsou tyto: 1. poukaz na pronájem lodí a vybavení pro splavení jedné z řek v jihočeském kraji dle nabídky firmy Plastex-Martin Berka v termínu dle výběru třídy, 2. 50litrový sud piva Budvar světlý výčepní ležák, 3. Cena bude upřesněna. Nejlepším hodnocením je míněno nejvyšší počet “like” na sociální síti Facebook v průběhu konání soutěže. Soutěž probíhá od 1. 6. 2014 do 31. 1. 2015.
 2. Organizátorem soutěže je Bee4Fun s.r.o., se sídlem nám. Bratří Čapků 1244/6, 370 07 České Budějovice.
 3. Podmínkou účasti je registace maturitního plesu na portálu maturak.cz a nahrání soutěžní fotografie jako hlavní fotografie plesu. Fotografie musí být originálně vytvořena samotnými studenty, končícími studium maturitou ve školním roce 2014/2015. Na portálu maturak.cz musí být registrován alespoň jeden student ze třídy.
 4. Hodnocení fotografií probíhá po celou dobu trvání soutěže a konkrétní fotografie můžou být hodnoceny od té chvíle, kdy jsou zveřejněny na Facebooku.
 5. Bude-li mít při ukončení soutěže stejný počet „like“ více fotografií, než kolik je výher, o výherci bude rozhodnuto losováním.
 6. Organizátor si vyhrazuje právo odmítnout foto či zamítnout nárok na výhru z těchto důvodů:
    a) fotografie nebyla nahrána v daném termínu,
    b) fotografie obsahuje explicitní nebo jinak urážlivé pózy či obrazy,
    c) registrovaný student / registrovaní studenti soutěžící třídy nedosáhnou na konci školního roku 2014/2015 plnoletosti,
    d) nárok na výhru není v souladu s pravidly,
    e) maturitní ples, k němuž se pozvánka vztahuje, není registrovaný na maturak.cz,
    f) maturitní ples, k němuž se pozvánka vztahuje, neproběhne ve školním roce 2014/2015,
    g) údaje uvedené v registraci soutěžícího na maturak.cz a/nebo v registraci maturitního plesu, k němuž se fotografie vztahuje, nejsou pravdivé,
    h) soutěžící nesplnil přesný postup pro přihlášení do soutěže a nevyplnil správné kontaktní údaje v profilu.
    i) poskytne pořadatelům soutěžní fotografii porušující pravidla www.facebook.com, zákony ČR a bude obsahovat skrytou reklamu.
 7. Pravidla soutěže může pořadatel kdykoliv upravit, a to bez udání důvodu. O této skutečnosti je ovšem pořadatel povinen soutěžící na svém webu informovat.
 8. Soutěž může být pořadatelem kdykoliv ukončena bez udání důvodu.
 9. Výhru z této soutěže není možné jakkoliv vymáhat soudní cestou.
 10. Výhra bude oficiálně předána do dvou měsíců od ukončení soutěže.
 11. Pořadatel si vyhrazuje právo použít veškeré fotografie, které budou pořízeny, nahrány a zaregistrovány v rámci soutěže.
 12. Pořadatel si vyhrazuje právo ceny v průběhu soutěže měnit či doplňovat. O této skutečnosti je ovšem pořadatel povinen soutěžící na svém webu informovat. 13. Zastoupení pořadatele soutěže

  David Matějíček
  e-mail: matejicek@maturak.cz

PŘIHLÁŠENÍ


Automatické přihlašování? Zapomněli jste heslo?

Registrace MATURANT
Registrace FIRMA